• foto6

ODABERI KATEGORIJU

link-svelink-opcinalink-komunalnolink-sportlink-muzej
link-turizamlink-udrugelink-mladilink-vrti

DSC 3875Proteklog vikenda održane su Kupske večeri s najavljenim događanjima. U subotu je nastupio Show band Remy, a u nedjelju Bosutski bećari. U nedjelju su se natjecale vatrogasne ekipe sa starom špricom te su prva tri mjesta osvojila dobrovoljna vatrogasna društva (muški) ovim redoslijedom: Bratina, D. Kupčina, Lijevo Sredičko i četvrto mjesto Pisarovina. Ženske ekipe osvojile su sljedeća mjesta: 1. DVD Pisarovina, 2. DVD Bratina, 3. DVD Lijevo Sredičko.

Održana je i pračkijada na kojoj su sudjelovale sve generacije, od onih koji su se okušali u gađanju prvi puta do onih kojima je to bila prigoda da se prisjete kako je to bilo u mladosti. G. Magđinski, organizator gađanja iz pračke je darovao pračku Josipu Stupljancu koji je imao najviše pogođenih meta.

Djeca su imala prigodu zabaviti se, kao uvijek u zabavnom parku, i igrajući stare dječje igre, kao što su lanca-prebijanca i žabe-labe.

Održan je i malonogometni turnir mjesnih odbora općine Pisarovina i općine Lasinja. Prvo mjesto osvojila je ekipa mjesnih odbora Selsko Brdo i Dvoranci, drugo mjesto Crna Draga i treće mjesto Pisarovina. Za najboljeg strijelca proglašen je I. Britvec iz Crne Drage sa 7 golova, a najbolji golman je I. Bratić iz Selskog Brda.

Kupske večeri završene su nastupom TS Colapis iz Lasinje.

Vidimo se na sljedećim Kupskim večerima 17-19. srpnja! Molimo ekipe da se već jave na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  za povlačenje užeta i za veslačku utrku:)