• foto3

ODABERI KATEGORIJU

link-svelink-opcinalink-komunalnolink-sportlink-muzej
link-turizamlink-udrugelink-mladilink-vrti

JUDO KLUB PISAROVINA ekipni je pobjednik 24.kupa "Braća Radić" održanog u Botincu povodom 25 godina postojanja judo kluba "Braća Radić".

U konkurenciji 100-tinjak judaša iz 12 klubova sedam predstavnika JK PISAROVINA osvojilo je pet prvih mjesta, jedno drugo i dva treća.

Najzaslužniji za osvajanje pokala za prvo mjesto bio je Pavletić David koji je prvo pomeo tri suparnika u svojoj kategoriji U10 - 27 k , a zatim je osvojio i prvo mjesto u kategoriji U12 -27 kg.

Medović David, Šajnović David i Milatović Marija suvereno su osvojili prva mjesta, Huzjak Matija pobjeda i poraz za drugo mjesto, a Rajšel Jan i Krpan Luka trećim mjestima pripomogli su u osvajanju prve ekipne pobjede za JK PISAROVINA.