• foto7

ODABERI KATEGORIJU

link-svelink-opcinalink-komunalnolink-sportlink-muzej
link-turizamlink-udrugelink-mladilink-vrti

JUDO KLUB PISAROVINA 01.03.2014. nastupao je na međunarodnom turniru "KUP SAMOBORA".

U konkurenciji 50-tak klubova iz Rusije , Poljske , Francuske , Slovačke , Slovenije , BIH , Srbije , ... našao se i naš klub sa pet predstavnika .

Nažalost nije mogla nastupati naša najveća nada Marija Milatović kojoj je prije desetak dana na treningu napukla kost ( oporavak je pri kraju i nadamo se nastupu 15.03. na Turopoljskoj frci ).

Šajnović David i Pavletić David osvojili su treća mjesta i u svojim nastupima izborili pobijede protiv predstavnika Srbije i Slovenije.Medalje našim judašima udijelio je veleposlanik Republike Poljske.

Medović David i Milatović Ozana izgubili su borbe za medalje i osvojili peta mjesta, dok je Varga Viktorija zauzela sedmo mjesto ( sva tri predstavnika imali su priliku boriti se sa judašima iz drugih zemalja i na taj način skupljati međunarodno iskustvo ).

Pojedine borbe naših judaša možete vidjeti na facebook stranici JUDO KLUBA PISAROVINA.