• foto8

ODABERI KATEGORIJU

link-svelink-opcinalink-komunalnolink-sportlink-muzej
link-turizamlink-udrugelink-mladilink-vrti

IMG 20170701 WA0000Lorenzo Vujanić, član streličarskog kluba "Psk 1955" sa svojim izvrsnim rezultatima ove godine privukao je pozornost izbornika Hrvatske reprezentacije te je postao član Hrvatske kadetske reprezentacije koja je od 09.07. do 14.07. nastupala na Europskom kupu u Poreču.

Iako u svojem premijernom nastupu za Hrvatsku reprezentaciju na ovom iznimno jakom europskom natjecanju nije osvojio medalju, vjerujemo da će Lorenzo nastaviti sa odličnim rezultatima i dalje i da će biti na ponos Hrvatske reprezentacije i naše općine Pisarovine.

Finale Cup a 2017 web

Nogometaši Jamnice pobjednici su Kupa Nogometnog središta Jastrebarsko nakon što su jučer u finalnoj utakmici na Centrali s 3:1 svladali Jasku.

Dugo je Jamnica lomila žilave Jaskance koji su se čvrsto postavili u obrani i čekali svoju priliku iz kontranapada. Tako su i poveli golom Jurinića u 22. minuti. U drugom dijelu do izražaja je ipak došla kvaliteta Jamnice koja je preokrenula rezultat u svoju korist.

Odmah na startu nastavka Gusković je pogodio za izjednačenje, da bi odluka o pobjedniku pala u posljednje dvije minute. Najprije je Vidak u 88. minuti donio vodstvo Jamnici, da bi drugim zgoditkom slavlje momčadi trenera Siniše Miokovića potvrdio ponajbolji igrač susreta, Josip Gusković.

KUP NS JASTREBARSKO, FINALE
NK JAMNICA – NK JASKA 3:1 (0:1)

STRIJELCI: 0:1 Jurinić (22), 1:1 Gusković (46), 2:1 Vidak (88), 3:1 Gusković (90)

NK JAMNICA: Braje, Vidak, Grčević, Zelenika, Mihalić,Tuka, D. Peršin, Vračević, Skorin, Britvec (od 90. Idžan), Gusković. TRENER: Siniša Mioković

NK JASKA: Budinšćak, Španić, Šimanović, Miljević, Majdandžić (od 55. Vidaković), Mravunac, Jurinić (od 66. M. Mravunac), Bradvić, Novosel, Budna, Borković. TRENER: Damir Katovčić

Pobjednici Cup a

Kapetan

Pehar je naš

Slavlje poslije pobjede

v 17710

Zajednička web

Kako je bilo na 5. turniru u mini rukometu i objave fotografija možete pogledati na Facebook stranici Rk Jamnice na ovom linku.